Tomasz Ossoliński. Before the best prices for cialis Show – recenzja Tobiasza Kujawy

Kolejna recenzja dokumentu Judyty Fibiger „Tomasz Ossoliński. Before the Show”. Tym razem spod pióra Tobiasza Kujawy, autora bloga Freestyle Voguing.


Prawie rok temu Tomasz Ossoliński zorganizował jeden z najpiękniejszych pokazów, jakie widziałem w Polsce. Jednak zdjęcia z tego wydarzenia nigdy nie ujrzały światła dziennego. Dlaczego? Okazało się, że czekaliśmy na film! A dowiedziałem się o tym kilka tygodni temu, podczas kameralnej przedpremierowej projekcji.

„Tomasz Ossoliński. Before the Show” to doskonały dokument, wyreżyserowany przez Judytę Fibiger, która po raz kolejny podejmuje temat związany z modą. Jej poprzedni film nosił tytuł „Political Dress” i dotyczył postrzegania tego tematu w różnych okresach PRL-u. Wczoraj miała miejsce premiera jej nowego obrazu, który pokazuje proces przygotowań do najważniejszego wydarzenia w życiu projektanta, czyli pokazu. Szczere, nielukrowane kino traktujące o pracy projektanta w Polsce. Polecam. Naprawdę warto obejrzeć!

Niezwykle przyjemnie było uczestniczyć w tak kreatywnym, eleganckim i pomysłowym pokazie mody. Mam nadzieję, że podobnych wydarzeń będzie w naszym kraju coraz więcej. 

 

Powyższy materiał możecie znaleźć na profilu https://www.facebook.com/FreestyleVoguing.

Tobiasz Kujawa – członek Rady Programowej FashionPhilosophy Fashion Week Poland, juror konkursu RE-ACT, należy do zespołu redakcyjnego projektu Qelement.pl