Sukienki szyte na miarę Warszawa

W naszej warszawskiej pracowni oferujemy ekskluzywne, zindywidualizowane krawiectwo na miarę. Tworzymy suknie dopasowane specjalnie do sylwetek naszych Klientek. Są to projekty niepowtarzalne, ponadczasowe, a przede wszystkim świetnie skrojone. Każda Klientka jest dla nas wyjątkowa, chcemy jak najlepiej poznać jej potrzeby, aby móc stworzyć wymarzony dla Niej ubiór. Korzystamy z najlepszych, dostępnych na rynku tkanin, sprowadzanych na specjalne zamówienie. Suknie często zdobione są ręcznie doszywanymi kamieniami Swarovskiego, haftami lub innymi dodatkami ozdobnymi. Dbamy o każdy detal, zgodnie z kunsztem krawieckim.

Ślubne, wieczorowe, koktajlowe

Panna młoda to najważniejsza osoba nie tylko w dniu ślubu, ale już na etapie wyboru kreacji. Atelier Tomasz Ossoliński to jeden z liderów oferujący szycie sukien ślubnych w Warszawie, a także eleganckich sukienek koktajlowych, wieczorowych. Tworzymy niepowtarzalne i wyjątkowe projekty, aby sukienka uszyta na Twoją miarę sprawiła, że będziesz czuć się wyjątkowo i atrakcyjnie w jednym z najważniejszych dni swojego życia.

Etapy realizacji projektu

Podczas pierwszego spotkania określamy kierunek i styl jaki chce uzyskać Klientka. Rozmawiamy o krojach oraz tkaninach, oglądamy sylwetkę i pobieramy miary. Na kolejnym spotkaniu wybieramy przygotowane po wcześniejszych rozmowach tkaniny oraz mierzymy próbną suknię ślubną wybraną przez Klientkę z tkaniny zastępczej, sprawdzamy jak leży i pracujemy nad krojem. Po takim przygotowaniu będziemy mieć pewność, że suknia będzie idealnie dopasowana.

Następnie kroimy ustalony model/wzór z wybranej tkaniny i robimy przymiarkę jeszcze nie skończonego ubrania, nanosimy poprawki. W zależności od skomplikowania danego projektu przymiarek może być więcej. Po zakończeniu całego procesu uszyta suknia ślubna gotowa jest do odbioru.

Zapraszamy do pracowni krawieckiej Atelier Tomasz Ossoliński – Warszawa, ul. Mokotowska 46A lok.6. Szyjemy sukienki na miarę zgodnie z najnowszymi trendami, wyjątkowe i z charakterem!