Sukienki szyte na miarę

Tworzymy suknie dopasowane specjalnie do sylwetek naszych Klientek. Są to projekty niepowtarzalne, ponadczasowe, a przede wszystkim świetnie skrojone. Każda Klientka jest dla nas wyjątkowa, chcemy jak najlepiej poznać jej potrzeby, aby móc stworzyć wymarzoną dla Niej suknię. Korzystamy z najlepszych, dostępnych na rynku tkanin, sprowadzanych na specjalne zamówienie. Suknie szyte na miarę często zdobione są ręcznie doszywanymi kamieniami Swarovskiego, haftami lub innymi dodatkami ozdobnymi. Dbamy o każdy detal, zgodnie z kunsztem krawieckim.

Suknie ślubne, wieczorowe, koktajlowe

Panna młoda to najważniejsza osoba nie tylko w dniu ślubu, ale już na etapie wyboru kreacji. Atelier Tomasz Ossoliński to jeden z liderów oferujący szycie sukien ślubnych na miarę. w Warszawie, a także eleganckich sukienek koktajlowych, wieczorowych. Tworzymy niepowtarzalne i wyjątkowe projekty, aby sukienka uszyta na Twoją miarę sprawiła, że będziesz czuć się wyjątkowo i atrakcyjnie w jednym z najważniejszych dni swojego życia.

Także panowie zasługują na strój, który podkreśli wyjątkowość dnia ślubu. Garnitury szyte na miarę, przez Tomasza Ossolińskiego spełnią nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania.

Etapy realizacji projektu

Podczas pierwszego spotkania określamy kierunek i styl jaki chce uzyskać Klientka. Rozmawiamy o krojach oraz tkaninach, oglądamy sylwetkę i pobieramy miary. Na kolejnym spotkaniu wybieramy przygotowane po wcześniejszych rozmowach tkaniny oraz mierzymy próbną suknię ślubną wybraną przez Klientkę z tkaniny zastępczej, sprawdzamy jak leży i pracujemy nad krojem. Po takim przygotowaniu będziemy mieć pewność, że suknia będzie idealnie dopasowana.
Następnie kroimy ustalony model/wzór z wybranej tkaniny i robimy przymiarkę jeszcze nie skończonego ubrania, nanosimy poprawki. W zależności od skomplikowania danego projektu przymiarek może być więcej. Po zakończeniu całego procesu uszyta suknia ślubna gotowa jest do odbioru.

Zapraszamy

Zapraszamy do pracowni krawieckiej Atelier Tomasz Ossoliński – Warszawa, ul. Mokotowska 46A lok.6.
Szyjemy sukienki na miarę zgodnie z najnowszymi trendami, wyjątkowe i z charakterem!