Marka

Atelier Tomasz Ossoliński to synonim luksusu, którego sercem jest warsztat. Oferowana w Atelier usługa Bespoke Tailoring jest kombinacją doświadczenia, wiedzy oraz pasji projektanta. W twórczości Tomasza Ossolińskiego konstrukcja, forma i precyzja przestają być pojęciami zyskują realny kształt. 

Pochwała indywidualizmu
Szycie na miarę szlachetną techniką Bespoke Tailoring to afirmacja tradycji, która zobowiązuje, ale nie ogranicza. To wyjątkowa umiejętność wyrażenia indywidualizmu Klienta w ponadczasowym i doskonałym kroju garnituru czy smokingu.

Marka Tomasz Ossoliński to rozmach, pogłębione rozumienie mody i wyjątkowe sposoby prezentowania jej na wybiegu.
To nowoczesna linia, precyzja kroju i dbałość o każdy szczegół.

Czy cała Polska zacznie szyć?

artysta
i rzemieślnik

Krawiec i projektant, artysta i rzemieślnik. Tworzy męskie ubrania wyjątkowej jakości, unikatowe kreacje dla kobiet i pokazy mody, których się nie zapomina.
W wieku 15 lat zostaje dostrzeżony przez Jerzego Antkowiaka. Swoją pierwszą autorską kolekcję prezentuje rok później. Jego znakiem rozpoznawczym staje się gorset. Rozpoczyna współpracę z katowickim oddziałem TVP.

Zobacz więcej

krawiec
i projektant

Tomasz Ossoliński ubierał polskich sportowców uczestniczących w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, współpracował z twórcami polskich filmów nominowanych do Oscara, dla których projektował stroje na galę rozdania najważniejszych nagród filmowych. Angażuje się w projekty teatralne i operowe…

Zobacz więcej