bespoke tailoring

Bespoke tailoring ekskluzywne, zindywidualizowane krawiectwo na miarę. Doskonałość warsztatu i wielowiekowa tradycja na usługach indywidualnych poszukiwań Klientów.

Bespoke tailoring to oferta skierowana do osób, które szukają szlachetnego wyrazu dla swojej indywidualności.

Indywidualizm i inwestycja
Wśród klientów Atelier Ossoliński są znakomici przedstawiciele świata biznesu, polityki, kultury, sztuki i rozrywki, osoby ceniące wyrafinowaną jakość najlepszych angielskich i włoskich tkanin. To inwestycja w perfekcję wyrażoną w każdym detalu oraz ponadczasową elegancję.

Proponuję autorski, inspirowany stylem włoskim dopasowany krój garnituru, który stworzyłem wspólnie z doświadczonym konstruktorem. Siła moich garniturów tkwi właśnie w kroju oraz w doborze ekskluzywnych tkanin, szyję ubrania tylko z materiałów najwyższej jakości, sygnowanych Loro Piana, Ermenegildo Zegna i Cerutti.

Tomasz Ossoliński
Klienci, którzy nam zaufali, do tej pory są wierni i wracają po kolejne ubrania.  Każdy mężczyzna, dla którego ważny jest wizerunek i który ze względu na zawodowe obowiązki codziennie nosi garnitur, docenia fakt, że w ubraniu marki Tomasz Ossoliński czuje się profesjonalnie, komfortowo i nowocześnie.  A kolejny dobry garnitur w garderobie daje poczucie bezpieczeństwa, wpływa także na prezencję i pomaga w budowaniu pewności siebie.

Filozofia i krój
Szycie garniturów na miarę ma w Atelier Ossoliński swoją tradycję i metodologię. Tutaj nic nie jest dziełem przypadku. To unikalna metoda 5 kroków oparta na uważnym słuchaniu i profesjonalnym doradztwie.

W naszej pracowni przywiązujemy dużą wagę do indywidualnego, pogłębionego kontaktu, którego celem jest wnikliwe rozpoznanie potrzeb każdego trafiającego do nas mężczyzny. Tworzenie każdego garnituru, od pierwszej, wstępnej rozmowy po przekazanie gotowego produktu spełniającego oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta, pozostaje w gestii jednej osoby.

Krok 1.
W trakcie pierwszej wizyty Klient ma możliwość zapoznania się z osobą, która będzie towarzyszyć mu podczas całego procesu tworzenia stroju.
Ważnym punktem tego spotkania są: zdjęcie miary oraz zapoznanie się z tkaninami dostępnymi w katalogach.
Po dokonaniu wyboru tkaniny zamawiany jest kupon na każdy garnitur ? sprowadzamy go specjalnie z Włoch.

Krok 2.
To moment próbnej miary garnituru skrojonego z zastępczej tkaniny. Klient po raz pierwszy zakłada ubranie na siebie. Spotkanie ma na celu dopracowanie kroju i daje pewność, że właściwy garnitur skrojony z wybranej, ekskluzywnej tkaniny będzie leżał doskonale.  Poprawki i korekty zaznaczone w trakcie miary są wprowadzane do bazy danych, co w przyszłości pozwala na pominięcie tego etapu przy kolejnych zamówieniach.

Krok 3.
Tutaj następuje miara z właściwej tkaniny, doprecyzowanie szczegółów, możliwość sprawdzenia, jak układa się na sylwetce i „pracuje” w ruchu wybrany materiał.

Krok 4.
Podczas tego spotkania ma miejsce druga miara z wszytymi rękawami lub dopasowanie całości.

Krok 5.
Zakończenie całego procesu, który trwa od 4 do 6 tygodni. Ostatnia przymiarka i odbiór gotowego garnituru. Klientom zaleca się sprawdzenie, jak garnitur sprawdza się w trakcie noszenia.

Nasi klienci często podkreślają, że żmudna praca nad znalezieniem idealnego garnituru w naszej pracowni przekształca się w ekscytującą przygodę. A możliwość współudziału w akcie tworzenia własnego ubrania staje się źródłem niezapomnianej satysfakcji.

Realizacja każdego kolejnego zamówienia przebiega w atmosferze coraz większego zaufania i wymaga od klienta coraz mniejszego zaangażowania. Po pierwszej wizycie i złożeniu zamówienia istnieje możliwość umówienia spotkania poza oficjalnymi godzinami pracy pracowni.

Tworzymy ubrania dla mężczyzn, którzy mają wyczucie stylu i nie mają czasu